Vánoční sada Ivo Dvořáka 2022


Výběr vín proběhl na základě letošního hodnocení Průvodce nejlepšími víny ČR. V letošním hodnocení se sešlo mnoho skvělých a vybrat pouze tři bylo nesmírně složité. Nakonec jsem přihlédl k období, kdy se k milovníkům vín dostane tato dárková sada a kdy je pravděpodobné, že se vína budou konzumovat. Předpokládám, že vína mohou doprovodit menu svátečních dnů mezi Vánocemi a Silvestrem a že možná bude i více času si v klidu sednout a vychutnat si tato ušlechtilá vína.
Vybral jsem víno z odrůdy Pálava, ale v kategorii suché víno, abych přiblížil vůni a chuť této původní moravské odrůdy, bez zbytečně vysokého zbytkového cukru. Vlastislav Klobása tvoří poctivá a velmi atraktivní vína, která zpříjemní sváteční dny a doprovodí i vánoční cukroví, například vanilkové ořechové rohlíčky.
Eleganci odrůdy Pinot noir se všemi ušlechtilými nuancemi zachytil ve svém víně Petr Kočařík. Podařilo se mu víno, které se může směle poměřit s mnoha burgundskými víny. Navíc se toto víno hodí i na dlouhé zrání, kdy se bude pozitivně vyvíjet minimálně dalších deset let.
Mýtus, že se u nás nedají stvořit velká červená vína, dokonale boří Cuvée Renomé z Rodinné vinařství Sedlák. Precizně vybrané hrozny, citlivě zvolený sud a sofistikovaně provedená vinifikace s ohledem na filigránské detaily.

Přeji Vám krásné chvíle s krásnými víny
Ivo Dvořák

Údaje kupujícího

Vyplňte prosím ve formátu 00420777123456, aby Vás mohl kontaktovat dopravce.Sphere CARTE

Adresa pro doručení
Vyplňte prosím ve formátu 00420777123456, aby Vás mohl kontaktovat dopravce.objednávka1490


 ks
Doprava a platba

Dobírka, doručení společností Messenger

Dopravujeme na území České republiky. Do zahraničí sady nedodáváme. Pro dodání na Slovensko je možná individuální domluva.PŘEDVÁNOČNÍ SLEVA 20 %

Sleva platí do 25. 12. 2022 na dárkové poukazy a kurzy včetně kurzu „Domácí sommelier“.


Partnerem je Král Sýrů, gurmánský zážitek k vínu.     Král Sýrů